SILVER & METAL / Silver / Fruktskål (dds) 4457102
nr 445 7102
Fruktskål (dds)
Lenght: ()
Sigurd Persson, rostfritt stål, 45x45, Signerad & Numrerad, 4/25, 1988
1500
SEK 1300
Monday January 8 2007
at 16:00:00
1.200 kr
1.100 kr