MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fotpallar 13051506
nr 1305 1506
Fotpallar
Ett par, omkring 1900, petit pointsklädsel. Längd: 29 cm. Höjd: 14 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:48:53
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr