FURNITURE / Chairs and Stools / Footstools 7096312
nr 709 6312
FOOTSTOOLS
4 pcs, 19th century, slitage/skador.
4 st, 1800-tal
Condition: slitage/skador
600
SEK 750
Monday August 15 2011
at 17:26:49
150 kr
200 kr
600 kr
500 kr
700 kr