ART / Lithographs / Photography 7416140
nr 741 6140
PHOTOGRAPHY (F)
2 pcs, Anders Lamrén, 34/100 + 78/100, subject size: 28x59,
2 st, Anders Lamrén, 34/100 + 78/100, motivets mått: 28x59
1000
SEK 300
Monday February 20 2012
at 18:15:56
20/2 14:33:12