KONST / Litografier / Fotografi 13305008
nr 1330 5008
Johan Bergmark
(f. 1969), Sverige
Fotografi, Anna Ternheim ur serien "Less is more". Monogramsignerad, numrerad 1/19. C-print. Motivet: 92x67 cm
Johan Bergmark, svensk fotograf, född i Stockholm 1969.
måndag 25 maj 2020
kl 20:47:58
- Klassiska
25 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska