KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Fotoetsning 16129186
nr 1612 9186
Mariana Ekner
(f. 1957), Sverige
Fotoetsning, "Lejonblick". Signerad, numrerad 4/125, daterad -91. Bildmått: 54x39 cm, yttermått inklusive ram: 81x56 cm
Mariana Ekner, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:23:55
Mariana Ekner
nr 1612 9186
Mariana Ekner
(f. 1957), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 15 april 2024 |