MÖBLER / Skåp & hyllor / Flaskschatull 11933459

nr 1193 3459

Flaskschatull

omkring sekelskiftet 1900, Frankrike. Längd: 32. Djup: 24 cm. Höjd: 27 cm

Kondition: slitage, skador, lagad, ej kompltee

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 juli 2018
kl 19:26:30