FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 6487158
nr 648 7158
ARMCHAIRS
one pair, 1960s, wear.
1 par, 1960-tal
Condition: slitage
100
SEK 100
Monday July 19 2010
at 17:49:14
19/7 17:31:24