FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 9671303
nr 967 1303
ARMCHAIRS
one pair, 1940s, wear.
1 par, 1940-tal
Condition: slitage
600
SEK 400
Monday June 15 2015
at 18:12:31
350 kr
150 kr
200 kr (Robot)