MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 7596593
nr 759 6593
Fåtöljer
1 par, 1920-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
måndag 21 maj 2012
kl 17:49:40