MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 10526180
nr 1052 6180
Fåtöljer
Ett par, skinn
Kondition: skadad, slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 20:21:11
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.800 kr