MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 10605291
nr 1060 5291
Fåtöljer
Ett par, Björk, 20-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 18:12:19
1/10 11:09:26
700 kr
3/10 18:07:19