MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 11017615
nr 1101 7615
Fåtölj
+ pall, Lamino, Yngve Ekström (1913-1988), Swedese
Kondition: slitage, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 10 april 2017
kl 20:18:36
3.000 kr
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr