FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 13898313
*
nr 1389 8313
ARMCHAIR
Victorian style, wear.
Nyrokoko
Condition: slitage
Estimate:
500
Sold:
SEK 200
Auction date:
Monday April 5 2021
at 18:41:45
- Bid history
Time
Bidder
Bid
1/4 21:28:23
1
150 kr
3/4 11:20:34
2
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar nyrokoko stol stolar
-
6680 CLUB ARMCHAIR
leather, med pärlspik, löstagbar sits i plysch. Wi..//
Auction ends
this Monday
12 jan at 18:25
-
5252 ARMCHAIR
+ footstool, Arnhilds hus, 1990-tal, wear.
Auction ends
this Monday
12 jan at 18:09
-
6169 ARMCHAIR
+ footstool, med sidobord, "Consul" Läder,
Auction ends
this Monday
12 jan at 19:04
-
6710 ARMCHAIR
Ire Möbler, Josefin Alpii, "Dormi", ben i ljust tr..//
Auction ends
this Monday
12 jan at 19:54
-
6031 ARMCHAIR
Yngve Ekström (1913-1988), Sweden. Sweden. "Kurva"..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
12 jan at 20:05
-
6060 ARMCHAIRS
3 pcs,
Auction ends
this Monday
12 jan at 20:50
*
ARMCHAIR
Condition: slitage
nr 1389 8313
ARMCHAIR
Victorian style, wear.
Nyrokoko
Condition: slitage
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 200 |
| Auction date: |
Monday April 5 2021 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 1/4 21:28:23 | 1 | 150 kr |
| 3/4 11:20:34 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar nyrokoko stol stolar
-
6680 CLUB ARMCHAIR
leather, med pärlspik, löstagbar sits i plysch. Wi..//
Auction ends
this Monday
12 jan at 18:25 -
5252 ARMCHAIR
+ footstool, Arnhilds hus, 1990-tal, wear.
Auction ends
this Monday
12 jan at 18:09 -
6169 ARMCHAIR
+ footstool, med sidobord, "Consul" Läder,
Auction ends
this Monday
12 jan at 19:04
-
6710 ARMCHAIR
Ire Möbler, Josefin Alpii, "Dormi", ben i ljust tr..//
Auction ends
this Monday
12 jan at 19:54 -
6031 ARMCHAIR
Yngve Ekström (1913-1988), Sweden. Sweden. "Kurva"..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
12 jan at 20:05 -
6060 ARMCHAIRS
3 pcs,
Auction ends
this Monday
12 jan at 20:50



