FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 15774281
nr 1577 4281
ARMCHAIR
leather, 1960s, wear, damages.
Läder, 1960-tal
Condition: slitage, skador
600
SEK 200
Monday November 13 2023
at 19:06:53
150 kr