FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 7674666
nr 767 4666
ARMCHAIR
England, Blått skinn, wear, damages.
England, Blått skinn
Condition: slitage, skador
1000
SEK 850
Monday July 16 2012
at 18:28:58
12/7 23:48:50
14/7 17:26:44
800 kr