MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 11536455
nr 1153 6455
Fåtölj
1950/60-tal
Kondition: omklädd, slitage, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 december 2017
kl 19:11:59
16/12 10:02:16
100 kr
17/12 22:09:05