MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9098121
nr 909 8121
Fåtölj
40-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:07:07
100 kr
200 kr