KONST / Litografier / Färgseriegrafi 15448182
nr 1544 8182
Färgseriegrafi
Tino Stefanoni. Signerad, numrerad 148/150,29x29 cm, yttermått inklusive ram: 47x47 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:12:53
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr