KONST / Litografier / Färgltografi 16705034
nr 1670 5034
Reidar Aulie
(1904-1977), Norge
Färgltografi, Norskt Landskap, Signerad. Numrerad, 260/260. Bildmått: 47x56 cm, yttermått inklusive ram: 68x72 cm
Reidar Aulie, norsk målare född 1904, död 1977.
Utrop:
500 kr
lördag 21 december 2024
kl 18:06:28