KONST / Litografier / Färglitografier 16152004
nr 1615 2004
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 4-1 st, "med stentryck under fyra decennier". Signerad, numrerad 1/360, lösa blad i mapp. Färglitografi. Bladets mått: 23x20,5 - 68x55, i
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:09:22
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
22 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson