nr 478 7162
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografier, Weisbuch, 111/250, 49x65 (mindre skador)
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
300 kr |
| Såld: |
350 kr |
måndag 6 augusti 2007 kl 17:39:05
| Tid |
Kund |
Bud |
6/8 15:59:18
300 kr
6/8 16:42:16