ART / Lithographs / Litographs in colors 9166233
nr 916 6233
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
2 pcs. winter, e.g. Lennart Sand (b. 1946), numrerade och signerade, subject: ca 50x35,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. vintermotiv, bland annat. Lennart Sand (f. 1946), numrerade och signerade, motivet: ca 50x35
Lennart Sand, born 1946, Swedish painter and draughtsman.
SEK 450
Monday October 6 2014
at 20:28:13
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)