KONST / Litografier / Färglitografier 13592323
nr 1359 2323
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 677/1500. Motivet: 57x41cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:06:08
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien