KONST / Litografier / Färglitografier 14499333
nr 1449 9333
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografier, 4 st, Ej signerade, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 33x26 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:20:56
500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr