KONST / Litografier / Färglitografier 13767378

nr 1376 7378

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografier, 2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Segelbåt 6 Bogserbåt. Signerade. Motivet: 6x10 & 29x22 cm, yttermått inklusive ram: 46x37cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:31:12

28/1 23:01:57 1      500 kr
29/1 21:01:08 2      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson