KONST / Litografier / Färglitografier 16958040
nr 1695 8040
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 2 st, Sod, yttermått inklusive ram: 40x50,46x50 cm. Signerad
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 april 2025
kl 20:50:43
18/4 18:49:52
300 kr
21/4 20:38:59
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren