ART / Lithographs / Litographs in colors 9016373
nr 901 6373
LITOGRAPHS IN COLORS (F)
3 pcs, Peter Åström, 1981, sheet: 57 x 77, 50/56,
3 st, Peter Åström, 1981, bladets mått: 57 x 77, 50/56
1500
SEK 150
Monday June 30 2014
at 20:52:04
23/6 22:33:43
100 kr
30/6 20:47:04