KONST / Litografier / Färglitografier 13185343
nr 1318 5343
Paul Holsby
(1921-2007), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, ca 12x50 cm
Paul Holsby, född 1921 i Norrtälje, död 2007, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:01:18
150 kr
Paul Holsby
Läs mer om Paul Holsby