ART / Lithographs / Litographs in colors 12064333
nr 1206 4333
Oskar Bergman
(1879-1963), Sverige
2 pcs. Oskar Bergman (1879-1963), Sweden. Numrerade och signerade. Subject: 30x50 ca,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Numrerade och signerade. Motivet: 30x50 ca
Oskar Bergman, born 1879 in Stockholm, dead 1963, Swedish painter.
SEK 150
Monday September 24 2018
at 18:43:29
150 kr
Oskar Bergman
Read more about Oskar Bergman