KONST / Litografier / Färglitografier 14109235

nr 1410 9235

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Färglitografier, 4 st, Signerade, Numrerade, oramade lösa blad, bladets mått: 28x36 - 33x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 18:16:09

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd