KONST / Litografier / Färglitografier 17475023
nr 1747 5023
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografier, 2 st, Komposition. Signerade, Numrerade, yttermått inklusive ram: 72x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:05:25
5/12 08:58:19
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd