KONST / Litografier / Färglitografier 16406055
nr 1640 6055
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, färglitografi, daterad 1957-58 cm, yttermått inklusive ram: 45x52 - 58x55 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:52:15
500 kr
600 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér