KONST / Litografier / Färglitografier 9076264
nr 907 6264
Färglitografier
2 st. Oidentifierad konstnär, numrerade och signerade, motivet: 51x33
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 20:04:08
100 kr
150 kr
400 kr
350 kr
500 kr
500 kr
600 kr
6