KONST / Litografier / Färglitografier 15146068
nr 1514 6068
Färglitografier
och etsningar, totalt 8 st i mapp. Bland annat Pär Gunnar Thelander. Signerad, färglitografi, numrerad 49/90, Excit IX, 1999. Bladets mått: 46x31 cm. Oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:14:19
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.800 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)