KONST / Litografier / Färglitografier 13862171
nr 1386 2171
Marcel Mariën
(1920-1993), Belgien
Färglitografier, 3 st, 100-upplaga, Signerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 50x65 & 65x50 cm
Marcel Mariën, bildkonstnär född 1920, död 1993.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:04:09
500 kr
22 mar