KONST / Litografier / Färglitografier 11585316
nr 1158 5316
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografier, 4 st, (en signerad), lösa blad, bladets mått: 41x28 ca
Kondition: 3 st ej klippta eller signerade
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 januari 2018
kl 18:00:39
28/1 10:21:43