ART / Lithographs / Litographs in colors 13693001
nr 1369 3001
Lowell Nesbitt
(1933-1993), USA
3 pcs. Lowell Nesbitt (1933-1993), USA. Signed, numrerade 3/99, 10/99 respektive 36/99, daterade 1972. Oramade lösa blad, 74x58 cm respektive 53x70 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st. Signerade, numrerade 3/99,10/99 respektive 36/99, daterade 1972. Oramade lösa blad, 74x58 cm respektive 53x70 cm
Lowell Nesbitt, amerikansk painter born 1933, dead 1993.
300
SEK 250
Monday December 21 2020
at 19:11:59
100 kr
150 kr
200 kr
Lowell Nesbitt
Read more about Lowell Nesbitt