KONST / Litografier / Färglitografier 16305139

nr 1630 5139

Färglitografier

3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 62x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:49:31

30/6 17:15:43 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor