KONST / Litografier / Färglitografier 16259265
nr 1625 9265
Lars Grandin
(1942-2010), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 124/150, daterad 1981. Färglitografi, bildmått: 40x57 cm, yttermått inklusive ram: 52x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:58:05
3/6 19:53:05
Lars Grandin
Läs mer om Lars Grandin