KONST / Litografier / Färglitografier 16274165
nr 1627 4165
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholm. Signerade, yttermått inklusive ram: 54x73 - 65x71 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:33:05
9/6 22:43:34
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist