ART / Lithographs / Litographs 16998252
nr 1699 8252
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
5 st i mapp, Fernandez Arman (1928-2005), France. Signed, numbered 250/250, sheet: 56x43, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS, 5 st i mapp, Signerad, färglitografi, numrerad 250/250. Bladets mått: 56x43, oramade lösa blad
2000
SEK 1600
Monday May 5 2025
at 18:30:56
2/5 00:04:09
1.500 kr
5/5 18:25:56
Fernandez Arman
Read more about Fernandez Arman