KONST / Litografier / Färglitografier 16998252
nr 1699 8252
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Färglitografier, 5 st i mapp, Signerad, färglitografi, numrerad 250/250. Bladets mått: 56x43, oramade lösa blad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 maj 2025
kl 18:30:56
2/5 00:04:09
1.500 kr
5/5 18:25:56
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman