ART / Lithographs / Litographs in colors 13909037
nr 1390 9037
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
4st i mapp, Carl Larsson (1853-1919), Sweden. Signed, numbered 681/790, efter akvareller ur 'Ett hem', sheet: 44x60cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4st i mapp, Signerad, numrerad 681/790, efter akvareller ur "Ett hem". Bladets mått: 44x60cm, oramade lösa blad
2000
SEK 1500
Monday April 12 2021
at 19:19:08
6/4 11:03:24
12/4 19:17:59
Carl Larsson
Read more about Carl Larsson