KONST / Litografier / Färglitografier 8805174
nr 880 5174
Hardy Strid
(f. 1921), Sverige
Färglitografier, 2 st. Hardy Strid (f. 1921), PT, signerade, motivet: 50x35 + 55 x37
Hardy Strid, svensk bildkonstnä och grafiker född i Harplinge, Halland 1921.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:57:50
7/3 15:09:04
100 kr
10/3 14:04:11
Hardy Strid
Läs mer om Hardy Strid