ART / Lithographs / Litographs in colors 13778011
nr 1377 8011
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
3 pcs, Gustav Rudberg (1915-2001), Sweden. Skutor. Signed, numbered 116/280 och 63/260 respektive HC. Sheet: ca 80x60 cm, 60x80 respektive ca 60x65 cm, oramade löst blad,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Skutor. Signerad, numrerad 116/280 och 63/260 respektive HC. Bladets mått: ca 80x60 cm, 60x80 respektive ca 60x65 cm, oramade löst blad
Gustav Rudberg, born 1915, dead 2001, Swedish painter.
SEK 100
Monday February 8 2021
at 18:21:03
6/2 15:39:24
Gustav Rudberg
Read more about Gustav Rudberg