KONST / Litografier / Färglitografier 16516265
nr 1651 6265
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 2 st, Singerade, numrerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 71x54 + 73x97 cm. Signerad
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 20:22:40
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne