KONST / Litografier / Färglitografier 16066386
nr 1606 6386
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st, Dans. Signerad, numrerad 350-upplaga. Färglitografi, bildmått: 50x38 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:08:23
18/3 17:10:19
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)