KONST / Litografier / Färglitografier 13546594
nr 1354 6594
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Färglitografier, ett par, Signerad, numrerad 180-upplaga. Bladets mått: 75x56 cm
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:55:05
18/10 15:12:08
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani