KONST / Litografier / Färglitografier 9894240
nr 989 4240
Färglitografier
3 st. Dalla Santa, Motiv från Skansen, numrerade och signerade, motivet: 20x30
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:22:14
24/10 11:21:51