![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografier 8805622
*
nr 880 5622
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografier, 2 st, Curt Sjöberg (1911-1987), 360 serie, bladets mått: 48x65
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 mars 2014
kl 19:38:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/3 23:43:37
1
150 kr
7/3 12:37:35
2
Vinnande bud
10/3 17:16:37
3
250 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: curt sjöberg färglitografier litografier
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:41
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:35
*
Curt Sjöberg
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
nr 880 5622
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografier, 2 st, Curt Sjöberg (1911-1987), 360 serie, bladets mått: 48x65
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 mars 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/3 23:43:37 | 1 | 150 kr |
7/3 12:37:35 | 2 | Vinnande bud |
10/3 17:16:37 | 3 | 250 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: curt sjöberg färglitografier litografier
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:41 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:35